Jízda končí

Je veřejným tajemstvím, že v Mikulově jako provozovatelé penzionu a kavárny Terasa budeme končit. Málo kdo však zná podrobnější informace a tak bychom to rádi uvedli na pravou míru.

Kavárnu jsme si vypiplali od píky, na začátku nebylo nic než prostory, nikdo nevěděl nic o výběrové kávě, nikdo nevěděl nic o nás. Změnili jsme to! Podařilo se nám vybudovat si stálou zákaznickou klientelu a lidé nás v Mikulově vyhledávali cíleně, což pro nás byl ukazatel toho, že to děláme dobře.

Nikdy by nás nenapadlo, že když se nám bude dařit, faktury i nájem budeme platit včas, že můžeme dostat výpověď. Stalo se, majitel nemovitosti se rozhodl dům prodat a bohužel bez nás jako nájemníků.

Strašně nás to mrzí, díky Terase jsme potkali nespočet skvělých lidí, kteří nám pomaháli, kteří nás doporučovali, kteří u nás byli dnes a denně, za což jsme Vám vděční, a chtěl bych Vám moc poděkovat. Byla to jízda, ale jak se říká “každá jízda někdy končí”, ta naše končí 31.10.2019.

Dobrou zprávou je, že Terasa by měla dál fungovat. Druhou dobrou zprávou je, že budoucí paní majitelka měla možnost ochutnat naše víno i kávu a rozhodla se je zachovat ve své nabídce, budete tak moci i nadále chodit na naše vína a kávu. Kdo by však chtěl jít vyloženě za námi, od prosince tohoto roku otevíráme novou kavárnu i s pražírnou v centru Lednice 🙂

Ještě jednou díky a čau
Martin Kurka